Muhu Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Andres Anton

Direktor
+372 454 8978
andres@muhu.edu.ee


Ulvi Kipper

Õppealajuhataja, HEV koordinaator
+372 454 7202
ulvi@muhu.edu.ee


Marian Salum

Huvijuht
+37255562635
marian@muhu.edu.ee


Eve Suurkivi

Sekretär-maj. juhataja
+372 454 7202
eve@muhu.edu.ee

Õpetajad (21)

Kadi Aavik

Väikeklassi õpetaja
kadi@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

arvuti


Riina Hopp

Bioloogia
Geograafia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
riina@muhu.edu.ee


Katrin Jõgi

Arvuti
katrin@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Keemia, Füüsika


Ulvi Kipper

Vene keel
+372 454 7202
ulvi@muhu.edu.ee


Marlen Kirsel

Haridustehnoloog
Kunst, tööõpetus
marlen@muhu.edu.ee


Jana Koel

Algklassi õpetaja
janak@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

inglise keel


Ülle Kuusk

Eesti keel
Kirjandus
ylle@muhu.edu.ee


Karina Kütt

Algklassi õpetaja
karina@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

õpiabi


Kairi Liitmäe

Logopeed
kairi@muhu.edu.ee


Kirsten Lillepuu

Inglise keel
kirsten@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pikapäeva rühm


Riin Ling

Algklassi õpetaja
riin@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

 eesti keel, matemaatika väikeklassis


Ivo Maripuu

Ajalugu
ivo@muhu.edu.ee


Alliki Oidekivi

Käsitöö ja kodundus
alliki@muhu.edu.ee


Katre Ots

Tugirühma õpetaja
katre.ots@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, inimeseõpetus, pikapäeva rühm


Leena Peegel

Muusikaõpetaja
leena@muhu.edu.ee


Evely Perelštein

Sotsiaalpedagoog
evely@muhu.edu.ee


Mati Rüütel

Kehaline kasvatus
mati@muhu.edu.ee


Tiina Saar

Matemaatika
tiina@muhu.edu.ee


Tiina Tuulmägi

Algklassi õpetaja
tiina.tuulmagi@muhu.edu.ee


Veikko Veskimeister

Tehnoloogiaõpetus
veikko@muhu.edu.ee


Ene Vokk

Tugirühma õpetaja
ene@muhu.edu.ee

Lisainformatsioon: 

pikapäeva rühm

Töötajad (9)

Anu Heinsalu

Koristaja


Karina Kütt

Raamatukoguhoidja
+372 454 5248
raamatukogu@muhu.edu.ee


Aire Liik

Aednik


Viive Ling

Koristaja


Anne Oidekivi

Spordihoone administraator
+372 5622 3983


Malle Osjamets

Koristaja


Reelika Paist

Spordihoone administraator
+372 527 0451


Anne Tarvis

Koristaja


Mati Valk

Remonditööline

Söökla (3)

Maire Liitmäe

Söökla perenaine
+372 454 8976
maire@muhu.edu.ee


Liina Maisalu

Söökla töötaja
+372 454 8976


Merike Randmets

Söökla töötaja
+372 454 8976

 

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
Meiliaadress *
Sõnum *
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Muhu Põhikool

Üldinfo