NB!  Mobiilivaates kuvatakse tunniplaani valesti, põhjuse leidmise ja vea parandamiseni palume  kasutada mobiilis arvutivaadet või kasutada lehe vaatamiseks arvutit.

Meie koolist

Muhu Spordihall



Treeningtundide broneerimiseks spordihalli saalis palume võtta ühendust telefonil 454 7202 (Muhu Põhikooli sekretär).

 

  Esmaspäev Teisipäev kolmapäev Neljapäev Reede L Pühapäev

8:30-9:15

             

9:25-10:10

Lasteaed   Lasteaed        

10:25-11:05

      3.klass      
11:25-12:10 1. klass 1.klass   1. klass 2. klass  

Spordihall

avatud

12:00-16:00

12:30-13:15 2. klass  

3.kl

2. klass 3. klass  
13:25-14:10 4. 5. 6. kl. P 4.5.kl T 4. 5. 6. kl. T 4. 5. 6. kl. P

Spordiring

1-4. klass

Mati Rüütel

 
14:20-15:05 7. 8. 9. kl T 7.8.9 kl T

 8. 9. kl P

14.25 - 15.05

jõutreening

4. 5. 6. kl. T  
15:15-16:00 7.8.kl P 7. 8.  kl P

Korvpall +

jõutreening

9 kl  P

Korvpall

 

 
16:00-16:30  korvpall korvpall

 

Jalgpall 16:00-17:00

NOORTEKAS

Korvpall

 

   
16:30-17:30 Mati Rüütel

Mati Rüütel

16.00- 17.30

Mati Rüüte

Jalgpall 16:00-17:00l

16 - 17.30 Mati Rüütel    
16.00 -17.30 15.15 - 16.45    
17:00-17:30 5.-9.kl võrkpall       Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed    
17:30-18:00 Veikko Veskimeister      Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed 5624 2076  
18:00-18:30

527 2603

Sulgpall   5624 2076 Sulgpall  
18:30-19:00   Keido Päästel   Anne Keerd Keido Päästel  
19:00-19:30   5358 5689   5381 0339 FE0101 5358 5689  
19:30-20:00 Segarühm Võrkpall Segarühm Tokkroes     
20:00-20:30 Anneli Tamm Lauatennis Anneli Tamm Korvpall ja lauatennis    
20:30-21:00 5037407 Kalev Kütt 5037407 Vergo Schapel 5680 2838    
21:00-21:30   506 5161   või    
21:30-22:00       Veiko Laaneväli 5347 6620    

Treeningtundide broneerimiseks spordihalli saalis palume võtta ühendust telefonil 454 7202 (Muhu Põhikooli sekretär).

 

  Esmaspäev Teisipäev kolmapäev Neljapäev Reede L Pühapäev

8:30-9:15

             

9:25-10:10

Lasteaed   Lasteaed        

10:25-11:05

      3.klass      
11:25-12:10 1. klass 1.klass   1. klass 2. klass  

Spordihall

avatud

12:00-16:00

12:30-13:15 2. klass  

3.kl

2. klass 3. klass  
13:25-14:10 4. 5. 6. kl. P 4.5.kl T 4. 5. 6. kl. T 4. 5. 6. kl. P

Spordiring

1-4. klass

Mati Rüütel

 
14:20-15:05 7. 8. 9. kl T 7.8.9 kl T

 8. 9. kl P

14.25 - 15.05

jõutreening

4. 5. 6. kl. T  
15:15-16:00 7.8.kl P 7. 8.  kl P

Korvpall +

jõutreening

9 kl  P

Korvpall

 

 
16:00-16:30  korvpall korvpall

 

Jalgpall 16:00-17:00

NOORTEKAS

Korvpall

 

   
16:30-17:30 Mati Rüütel

Mati Rüütel

16.00- 17.30

Mati Rüüte

Jalgpall 16:00-17:00l

16 - 17.30 Mati Rüütel    
16.00 -17.30 15.15 - 16.45    
17:00-17:30 5.-9.kl võrkpall       Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed    
17:30-18:00 Veikko Veskimeister      Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed 5624 2076  
18:00-18:30

527 2603

Sulgpall   5624 2076 Sulgpall  
18:30-19:00   Keido Päästel   Anne Keerd Keido Päästel  
19:00-19:30   5358 5689   5381 0339 FE0101 5358 5689  
19:30-20:00 Segarühm Võrkpall Segarühm Tokkroes     
20:00-20:30 Anneli Tamm Lauatennis Anneli Tamm Korvpall ja lauatennis    
20:30-21:00 5037407 Kalev Kütt 5037407 Vergo Schapel 5680 2838    
21:00-21:30   506 5161   või    
21:30-22:00       Veiko Laaneväli 5347 6620    

  Esmaspäev Teisipäev kolmapäev Neljapäev Reede L Pühapäev

8:30-9:15

             

9:25-10:10

Lasteaed   Lasteaed        

10:25-11:05

      3.klass      
11:25-12:10 1. klass 1.klass   1. klass 2. klass  

Spordihall

avatud

12:00-16:00

12:30-13:15 2. klass  

3.kl

2. klass 3. klass  
13:25-14:10 4. 5. 6. kl. P 4.5.kl T 4. 5. 6. kl. T 4. 5. 6. kl. P

Spordiring

1-4. klass

Mati Rüütel

 
14:20-15:05 7. 8. 9. kl T 7.8.9 kl T

 8. 9. kl P

14.25 - 15.05

jõutreening

4. 5. 6. kl. T  
15:15-16:00 7.8.kl P 7. 8.  kl P

Korvpall +

jõutreening

9 kl  P

Korvpall

 

 
16:00-16:30  korvpall korvpall

 

Jalgpall 16:00-17:00

NOORTEKAS

Korvpall

 

   
16:30-17:30 Mati Rüütel

Mati Rüütel

16.00- 17.30

Mati Rüüte

Jalgpall 16:00-17:00l

16 - 17.30 Mati Rüütel    
16.00 -17.30 15.15 - 16.45    
17:00-17:30 5.-9.kl võrkpall       Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed    
17:30-18:00 Veikko Veskimeister      Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed 5624 2076  
18:00-18:30

527 2603

Sulgpall   5624 2076 Sulgpall  
18:30-19:00   Keido Päästel   Anne Keerd Keido Päästel  
19:00-19:30   5358 5689   5381 0339 FE0101 5358 5689  
19:30-20:00 Segarühm Võrkpall Segarühm Tokkroes     
20:00-20:30 Anneli Tamm Lauatennis Anneli Tamm Korvpall ja lauatennis    
20:30-21:00 5037407 Kalev Kütt 5037407 Vergo Schapel 5680 2838    
21:00-21:30   506 5161   või    
21:30-22:00       Veiko Laaneväli 5347 6620