Meie koolist

Muhu Spordihall


Treeningtundide broneerimiseks spordihalli saalis palume võtta ühendust telefonil 454 7202 (Muhu Põhikooli sekretär).

 

  Esmaspäev Teisipäev kolmapäev Neljapäev Reede L Pühapäev

8:30-9:15

             

9:25-10:10

Lasteaed   Lasteaed        

10:25-11:05

      3. klass      
11:25-12:10 3. klass   3. klass 1. klass 2. klass  

Spordihall

avatud

12:00-16:00

12:30-13:15 2. klass 1. klass

4. 5. P

2. klass 1. klass  
13:25-14:10 4. 5. 6. kl. P 4. 5. kl. T 4. 5. 6. kl. T 4. 5. 6. kl. P

Spordiring

1-4. klass

Mati Rüütel

 
14:20-15:05 7. 8. 9. kl T 7. klass P

 8. 9. kl P

8. 9. kl. P 4. 5. 6. kl. T  
15:15-16:00 7. klass P 7. 8. 9. kl T

Korvpall +

jõutreening

2-4. kl P

Korvpall +

jõutreening

 
16:00-16:30 2-4. kl P korvpall  

7-9. kl P

Jalgpall 16:00-17:00

korvpall 7-9. kl P    
16:30-17:00 Mati Rüütel  

Mati Rüüte

Jalgpall 16:00-17:00l

Mati Rüütel Mati Rüütel    
       
17:00-17:30 5.-9.kl võrkpall       Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed    
17:30-18:00 Veikko Veskimeister      Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed 5624 2076  
18:00-18:30

527 2603

Sulgpall   5624 2076 Sulgpall  
18:30-19:00   Keido Päästel   Anne Keerd Keido Päästel  
19:00-19:30   5358 5689   5381 0339 FE0101 5358 5689  
19:30-20:00 Segarühm Võrkpall Segarühm Tokkroes     
20:00-20:30 Anneli Tamm Lauatennis Anneli Tamm Korvpall ja lauatennis    
20:30-21:00 5037407 Kalev Kütt 5037407 Vergo Schapel 5680 2838    
21:00-21:30   506 5161   või    
21:30-22:00       Veiko Laaneväli 5347 6620    

Treeningtundide broneerimiseks spordihalli saalis palume võtta ühendust telefonil 454 7202 (Muhu Põhikooli sekretär).

 

  Esmaspäev Teisipäev kolmapäev Neljapäev Reede L Pühapäev

8:30-9:15

             

9:25-10:10

Lasteaed   Lasteaed        

10:25-11:05

      3. klass      
11:25-12:10 3. klass   3. klass 1. klass 2. klass  

Spordihall

avatud

12:00-16:00

12:30-13:15 2. klass 1. klass

4. 5. P

2. klass 1. klass  
13:25-14:10 4. 5. 6. kl. P 4. 5. kl. T 4. 5. 6. kl. T 4. 5. 6. kl. P

Spordiring

1-4. klass

Mati Rüütel

 
14:20-15:05 7. 8. 9. kl T 7. klass P

 8. 9. kl P

8. 9. kl. P 4. 5. 6. kl. T  
15:15-16:00 7. klass P 7. 8. 9. kl T

Korvpall +

jõutreening

2-4. kl P

Korvpall +

jõutreening

 
16:00-16:30 2-4. kl P korvpall  

7-9. kl P

Jalgpall 16:00-17:00

korvpall 7-9. kl P    
16:30-17:00 Mati Rüütel  

Mati Rüüte

Jalgpall 16:00-17:00l

Mati Rüütel Mati Rüütel    
       
17:00-17:30 5.-9.kl võrkpall       Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed    
17:30-18:00 Veikko Veskimeister      Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed 5624 2076  
18:00-18:30

527 2603

Sulgpall   5624 2076 Sulgpall  
18:30-19:00   Keido Päästel   Anne Keerd Keido Päästel  
19:00-19:30   5358 5689   5381 0339 FE0101 5358 5689  
19:30-20:00 Segarühm Võrkpall Segarühm Tokkroes     
20:00-20:30 Anneli Tamm Lauatennis Anneli Tamm Korvpall ja lauatennis    
20:30-21:00 5037407 Kalev Kütt 5037407 Vergo Schapel 5680 2838    
21:00-21:30   506 5161   või    
21:30-22:00       Veiko Laaneväli 5347 6620    

8:30-9:15        
9:25-10:10 Lasteaed Lasteaed    
10:25-11:05    3. klass   
11:25-12:103. klass 3. klass1. klass2. klass  Spordihall avatud 12:00-16:00
12:30-13:152. klass1. klass 4. 5. P 2. klass1. klass 
13:25-14:104. 5. 6. kl. P4. 5. kl. T4. 5. 6. kl. T4. 5. 6. kl. P Spordiring 1-4. klass Mati Rüütel  
14:20-15:057. 8. 9. kl T7. klass P  8. 9. kl P 8. 9. kl. P4. 5. 6. kl. T 
15:15-16:007. klass P7. 8. 9. kl T Korvpall + jõutreening 2-4. kl P Korvpall + jõutreening  
16:00-16:302-4. kl P korvpall  7-9. kl P Jalgpall 16:00-17:00 korvpall7-9. kl P  
16:30-17:00Mati Rüütel  Mati Rüüte Jalgpall 16:00-17:00l Mati RüütelMati Rüütel  
    
17:00-17:305.-9.kl võrkpall   Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed  
17:30-18:00Veikko Veskimeister   Tiit Uspenski Üldtreening lasteaed5624 2076 
18:00-18:30 527 2603 Sulgpall 5624 2076Sulgpall 
18:30-19:00 Keido Päästel Anne KeerdKeido Päästel 
19:00-19:30 5358 5689 5381 0339 FE01015358 5689 
19:30-20:00SegarühmVõrkpallSegarühmTokkroes   
20:00-20:30Anneli TammLauatennisAnneli TammKorvpall ja lauatennis  
20:30-21:005037407Kalev Kütt5037407Vergo Schapel 5680 2838  
21:00-21:30 506 5161 või  
21:30-22:00   Veiko Laaneväli 5347 6620