Oluline

TÄHELEPANU! 12. märts mpkadmin

Info

Eesti Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsi õhtul seoses koroonaviiruse leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Eriolukord kehtib 17. maini 2020
Alates esmaspäevast, 16. märtsist on koolides peatatud tavapärane õppetöö, mis viiakse üle distantsõppele.

1) KOOL SULETUD!

2)Känguru võistlus lükkub edasi. .

3)Kui tekib küsimusi, saab helistada:

dir. Andres Anton +3725072533 ( kooli töökorraldust puudutavates küsimustes)

õppealajuhataja Ulvi Kipper +3725105650 ( õppetööd puudutavates küsimustes)

Jälgige palun e-kooli ja kooli kodulehte !

UUS TEADE!

Eriolukorra lõppedes jätkub koolis distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni.

Nõuanded õpilasele

• Ära muretse, et kooliaasta eesmärgid jäävad eriolukorra tõttu saavutamata! Suur osa õppeaastast on möödas. Õppeaasta edukaks lõpetamiseks on vaja veel ainult veidi pingutada.
  • Koosta endale e-õppe ajaks päevakava, mis sisaldab nii õpiülesannete täitmist kui ka puhke-, liikumis- ja söögipause. Ärka õigeaegselt, söö ja joo tervislikult ja piisavalt, liigu vahepeal ka värskes õhus.
  • Õhtul mine õigeaegselt magama. Kui magad piisavalt, on sul kergem õppimisele keskenduda. Hommikul väljapuhanuna võib nii mõnigi õhtul väsinuna keerukas tundunud ülesanne hästi välja tulla.
  • Ekraani taga töötades vaata iga 20 minuti tagant vähemalt 20 sekundit kaugusesse – näiteks aknast välja. Nii hoiad oma silmi.
  • Vali endale sobiv õpiülesannete järjekord ja tempo. Premeeri ennast, kui oled ülesande valmis saanud.
  • Pea kinni kokkulepetest vanemate, õpetajate ja iseendaga. Praeguses olukorras aitab see luua kindlustunde.
  • Kui digikeskkonnas või nutivahenditega tekib tõrkeid, siis küsi julgelt õpetajalt abi. Pea meeles, et paberkandjal õpikud ja töövihikud pole kuhugi kadunud! Ka nende abil saab praegu õppida.
  • Kui tunned, et töö käib üle jõu, pöördu kohe oma vanema või õpetaja poole, et probleemid ei kuhjuks. Abi küsida võid ka oma klassikaaslastelt. Võimalusel paku abi ka teistele. Koos on kergem.
  • Kuid pea meeles, et sõpradega suhtlemine toimub praegu ainult telefonitsi või arvutis! Arvesta, et kõikidel viirustel on peiteperiood – kes on pealtnäha terve ja tunneb ennast hästi, võib juba haigust edasi kanda.
  • Kasuta olukorda ära tegevusteks, milleks tavaliselt aega napib – näiteks raamatute lugemine või muud huvitegevused, mida saab teha kodus.
  • Jää terveks! Õue minnes hoia teiste inimestega vahet vähemalt üks meeter. Pese käsi regulaarselt ja vähemalt 20 sekundit korraga. Võimalusel ära katsu oma nägu – eriti silmi, nina või suud.
  • Kui tunned end halvasti või oled haigeks jäänud, anna sellest kohe vanemale teada. Tea, et haigena ei pea laps koolitöid tegema ka e-õppe puhul.

Usaldus, armastus ja teineteisega arvestamine on võtmed, mis avavad kõik uksed!

1) KOOL SULETUD!

2)Känguru võistlus lükkub edasi. .

3)Kui tekib küsimusi, saab helistada:

dir. Andres Anton +3725072533 ( kooli töökorraldust puudutavates küsimustes)

õppealajuhataja Ulvi Kipper +3725105650 ( õppetööd puudutavates küsimustes)

Jälgige palun e-kooli ja kooli kodulehte !

UUS TEADE!

Eriolukorra lõppedes jätkub koolis distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni.

Nõuanded õpilasele

Usaldus, armastus ja teineteisega arvestamine on võtmed, mis avavad kõik uksed!