Tööpakkumised

Muhu Põhikool

võtab konkursi korras tööle

• õppealajuhataja osalise koormusega(0,5)

Muhu Põhikool ootab oma meeskonda õppealajuhatajat, kes:

1. Orienteerub seadusandluses ja kooli õppekava arendamise protsessis
  2. Toetab iga õpetaja arengut ning loomingulisust
  3. Väärtustab iga õpilast
  4. On kohusetundlik, hea suhtlemis-ja enesekehtestamise oskusega
  5. Omab valmidust meeskonnatööks ja professionaalseks arenguks
  6. On hea pingetaluvusega ja oskab kiiresti reageerida
  7. On heade digipädevustega ja tunneb koolis kasutatavaid digikeskkondi( e-kool, EHIS, EIS, Opiq jt)
  8. Omab magistrikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni, õpetaja kutset, juhtimiskompetentse ning eesti keele oskust vastavalt keeleseaduses ja keeleseaduse alusel  antud õigusaktis esitatud nõuetele
  9. On ( soovitavalt) eelnevalt töötanud õppealajuhatajana

Peamised tööülesanded on:

1. Õppe-ja kasvatustegevuse juhtimine ning arendustegevus
  2. Pedagoogide juhendamine
  3. Töökorralduse organiseerimine

Pakume Sulle hästi toimivat õppe-ja kasvatustegevuse süsteemi, toetavat kollektiivi, vaheldusrikast tööd, võimalusi enesearendamiseks ja eneseteostuseks, võimalust kaasa lüüa kooli arendamisel ning toredaid lapsi ja lapsevanemaid.

Kandideerimiseks palume esitada digiallkirjastatud motiveeritud avaldus, elulookirjeldus, ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad ning palgasoov  e- posti aadressile : kool@muhu.edu.eelink opens on new pagekool@muhu.edu.ee"> hiljemalt 30.aprilliks 2024.a. Tööleasumine 16.mail 2024.a. või kokkuleppel.

Lisainfo tel.45 47 202 Ulvi Kipper

• 1.väikeklassi vene keele õpetaja ametikohale 3 tundi nädalas( tööle asumine 15.aprill 2024)
  • 2. vene keele õpetaja 10 tundi ( tööle asumine  16.mai 2024 )

Nõutav: magistrikraad õpetavas aines  ja vastav  kvalifikatsioon( õpetaja kutse).

Vajalikud haridust tõendavad dokumendid, CV  ja  motivatsioonikiri palun saata hiljemalt 12.04. 2023  aadressile: kool@muhu.edu.ee

Info: tel 5105650 õppealajuhataja

• psühholoogi (0,5 ametikohta),

Vajalik erialane haridus

Tööleasumise aeg- esimesel võimalusel

Avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust tõendavate dokumentide koopiad palume esitada  aadressil Muhu Põhikool, Liiva küla, Muhu vald 94701 Saare maakond või andres@muhu.edu.ee või kool@muhu.edu.eelink opens on new pagemuhu.edu.ee">

Info tel 510 5650, õppealajuhataja, email:ulvi.kipper@muhu.edu.eelink opens on new pageulvi.kipper@muhu.edu.ee">

Avaldatud 17.05.2018. Viimati muudetud 25.03.2024.