E-kooliga liitumine

eKool on kooli ja kodu, õpetaja, õpilase ja lapsevanema suhtluskeskkond.

Alates 2008/2009 on kõik Muhu Põhikooli õppetööga seotu sealt leitav.

eKooli kasutusvõimalus tuleb igal soovijal endale ise luua. Muhu PK eKooli administraator seda teiste eest teha ei saa.

NB! Kasutusõiguse taotlemise eelduseks on isikliku e-maili aadressi olemasolu.

Liitumiseks talitada järgmiselt:

1. Sisene eKooli lehele https://ee.ekool.eulink opens on new page

2. Uue kasutaja registreerimise leiad sisse logimise akna alt - link opens on new pageLoo konto

3. Esimese sammuna tahab eKool teada, kes Sa oled.

4. Kasutaja lisamiseks küsime isikuandmeid; need on turvaliselt logijatel juba täidetud; teised sisestavad eesnime ja perenime ning isikukoodi. Kui isikukood on Eesti oma, siis täidetakse sünniaeg ja sugu automaatselt.

NB!

Oma isiku turvaliselt tuvastanud kasutajad saavad muuta ainult oma nime - isikukood ja sellest arvutatud väljad on lukustatud.

5. Kasutajakonto andmete sisestamiseks kirjuta oma e-posti aadress ja korda seda. Sellest aadressist saab Sinu kasutajanimi. Turvaliselt logijatele ei ole see kohustuslik, teised peavad sisestama salasõna ja seda kordama.

Kindlasti tuleb nõustuda Teenustingimustega ja Privaatsuspoliitikaga.

NB!

Pea meeles, et parool peab olema vähemalt 8 märki pikk ja sisaldama nii tähti kui ka numbreid. Suur- ja väiketähtede vahel tehakse vahet!

6. Vali - Sinu e-posti aadressile saadetakse koheselt e-kiri. Vastav teade ilmub ka ekraanile.

7. Kirjas olev registreerimist lõpetav link kehtib vaid 24 tundi - seepärast peaksid kohe avama oma postkasti ja lugema seal olevat kirja.

8. Vajuta kirjas olevat linki. Avatakse eKool ja Sinu isiklike andmete aken

9. Jätka oma isikliku info kandmisega (vaata Oma andmete muutminelink opens on new page)

Kindlasti lisa aadress, muidu ei lase taotlust esitada!

MIDA MA EDASI PEAKSIN TEGEMA:

1. Otsima kooli, kus ma õpin (kus minu laps õpib) - leiad avalehel vasakul oleva + märgi alt-  sisestama kooli nime

2. Ilmub kastike, kus tuleb valida: taotlen juurdepääsu iseenda (oma lapse) õppeinfole

3. Avalehel näed uudiseid koolist - hindeid, infot puudumiste kohta, õpetajate märkamisi, ülesandeid.

4. Lapse nimel vajutades avama tema infot koondava lehe, kus leiad ka hinnetelehe ja tunnikirjelduste aruande.

5. Vaatama vestlusi, kus on kooli ja klassijuhataja teated ja saab lisada oma tagasiside.

Üksikasjalikud juhendid ekooli kasutamiseks leiad lehelt eKool_Wikilink opens on new page.

Avaldatud 22.05.2018. Viimati muudetud 26.04.2023.